Paslaugos

  • KONSULTACIJA – tai išsiaiškinimas, kuo pacientas skundžiasi ir informacijos suteikimas, kaip jam padėti. Susitinkama vieną ar kelis kartus ir kartu su pacientu nusprendžiama, ką galima būtų daryti toliau.
  • TRUMPALAIKĖ KONSULTACIJA– tai trumpalaikis gydymas pokalbiu, daugiausia orientuotas į konkrečios paciento problemos sprendimą, simptomo mažinimą. Trumpalaikė psichoterapija gali palengvinti būseną, patekus į krizinę situaciją. Paprastai trunka 10 – 20 susitikimų, susitinkant kartą per savaitę.Sesijos trukmė – 50 min.
  • PSICHOANALITINĖ PSICHOTERAPIJA – vadinama “atskleidžiamoji psichoterapija“. Ji remiasi psichoanalizės metodu, nors nėra tokia intensyvi kaip analizė,  tačiau taip pat praplečia sąmonę, padeda pamatyti neadaptyvias savo reakcijas ir suprasti jų priežastis.Paprastai trunka kelerius metus, susitinkant 1-2 kartus per savaitę. Sesijos trukmė – 50 min.
  • PSICHOANALIZĖ – tai intensyvus ir gilus metodas, padedantis suprasti save. Tai tampa įmanoma dėl sąmonės praplėtimo, kai anksčiau sąmonei neprieinamos psichikos dalys, įsisąmoninamos. Neįsąmonintos psichikos dalys yra vadinamos pasąmone. Paprastai psichoanalizė tęsiasi kelerius metus ir daugiau, susitinkant 4 – 5 kartus per savaitę. Sesijos trukmė – 45 min. Pacientas guli ant kušetės. ​

             Esant poreikiui, galiu išrašyti vaistus.

Scroll to Top